Svetainių palaikymas

"Svetainė pigiai" pasiruošusi suteikti Jums visapusišką techninę paramą itin žemomis kainomis.

SEO

Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Google registravimas.

TVS

Įvairios turinio valdymo sistemos: Joomla, Wordpress, Drupal ir k.t.

Elektroninė prekyba

Elektroninių parduotuvių ir skelbimų lentų kūrimas.

„Svetainė pigiai“ - tobulumas paprastume

„Būk paprastas ir žmonės seks paskui“ - ši įžymi frazė, kaip niekas kitas atspindi šiuolaikinio interneto ypatumus. Jei anksčiau pasaulinio tinklo vartotojai kreipdavo dėmesį tik į ryškius, informacija perkrautus tinklalapius, tai šiandien jie uždaro juos ir „eina“ toliau. Kodėl? Kadangi internetas nestovi vietoje, jis kaip vaikas nuolat auga ir vystosi. Tą patį galima pasakyti ir apie jo vartotojus. Pasisotinę ryškiomis spalvomis ir perkrautomis funkcijomis, žmonės nori matyti ramų, lengvai suprantamą ir paprastą naudojime, bet tuo pačiu sugebantį maksimaliai patenkinti vartotojo poreikius resursą.

Sukurti gerą interneto svetainę - mūsų darbas

Mūsų „Svetainė pigiai“ kolektyvas kuria interneto svetaines. Mums pavyko užsitarnauti patikimo partnerio reputaciją interneto technologijų srityje. Mūsų populiarumo paslaptis banali ir paprasta – kiekvieną projektą mes darome „kaip sau“, kad vėliau nebūtų gėda pažvelgti užsakovui į akis ir patalpinti jo svetainę į savo atliktų darbų sąrašą. Štai kodėl net vienas pirmųjų mūsų projektų efektyviai veikia ir šiandien.
Nesvarbu, ar Jūs nusprendėte, užsisakyti svetainės sukūrimą Vilniuje, kitoje Lietuvos vietoje ar užsienyje - mes Jums padėsime. Sukurti gerą interneto svetainę - nelengvas darbas, nes net idealiai atliktas projektas neatlieka savo užduoties, pavadinti jo geru neįmanoma. Taigi, visų pirma, siekiant sukurti gerą svetainę, reikia atkreipti dėmesį į pagrindinę projekto idėją.

Svetainės palaikymas ir plėtra

Svetainė turi augti ir vystytis, todėl būtina nors kartą per savaitę atnaujinti jos turinį. Jeigu Jūs neturite laiko ar noro užsiimti šios svetainės palaikymu ir plėtra, „Svetainė pigiai“ kolektyvas su malonumu imsis šių pareigų. Mūsų darbuotojai operatyviai atliks bet kokius reikalingus projekto pakeitimus, neatitraukiant Jūsų nuo darbo.

Šiandieninės interneto svetainių kūrimo kainos Lietuvoje ir Baltijos šalyse

Šiai dienai Lietuvoje ir Baltijos šalyse pastebimas nepaparastai didelis kainų šuolis interneto svetainių kūrėjų paslaugoms. Koks skirtumas tarp „nebrangaus interneto svetainių kūrimo“ ir brangių paslaugų? Taupymo būduose.„Svetainė pigiai“ kolektyvas rinkoje yra užsirekomedavęs kaip patikimas, profesionalus ir ekonomiškai efektyvus partneris. Interneto svetainės sukūrimas mūsų grupėje kainuoja nuo 60 €. Manote, kad tai neįmanoma? Visiškai ne. Mes užsiimame interneto svetainių kūrimu naudojant nemokamą turinio valdymo sistemą CMS Joomla, Drupal, Wordpress ir k.t., todėl mūsų paslaugų kaina mažėja, palikdama aukščiausią produkto kokybę. Dar vienas pliusas, kurio negalime nepaminėti – savo paslaugoms mes netaikome išankstinio apmokėjimo, Jūs mokate tik už atliktą rezultatą.

Principai, kurių mes visada laikomės:

  • - Aukštos kokybės paslaugos - mažiausios kainos neturinčios įtakos vykdomų projektų kokybei;
  • - Punktualumas - visus užsakymus įvykdome laiku;
  • - Ilgalaikis bendradarbiavimas - mes vertiname kiekvieną klientą;
  • - Jokių išankstinių mokėjimų - Jūs mokate už rezultatus, o ne pažadus.

Please publish modules in offcanvas position.

X

Right Click

No right click